Psycord.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Torry
Torry
Posts : 1
Join date : 18. 04. 18

Žádost o admina Empty Žádost o admina

Wed Apr 18, 2018 10:46 pm
Zdravím, nejprve bych se chtěl představit.  Na CSGO hraji pod přezdívkou Torry.

1 ) Nyní je mi 15 let, ale myslím si, že alespoň mentálně tu věkovou hranici překonávám. Smile
2 ) Nick: Torry
3 ) Steam : https://steamcommunity.com/id/Torryyy_

4 ) Jelikož na vašem serveru od začátku dubna trávím téměř všechen svůj volný čas, (1 - 5 hod. denně) tak bych i tuto hranici měl mít překonanou.

5 )Zkušenosti jako já sám osobně s tímto nemám, ale protože jsem na jiném nejmenovaném JB serveru dříve strávil přes 300 hodin a dost jsem se seznámil s adminy, kteří mě s tím tak nějak seznámili, tak už zhruba vím o co go Smile

6 ) Jak jsem již psal, na vašem serveru trávím téměř všechen svůj volný čas a bylo by mi ctí být součástí vašeho a-teamu. Výjmečně se stane, že na serveru někdo "trollí" a nikdo, kdo do toho může zasáhnout, tam není, v těch chvílích bych chtěl pomoct i já. (Zkrátka aby nedocházelo k porušování pravidel) Pak je tu samozřejmě pár menších, méně důležitějších důvodů, ale hlavní byly tamty!

7 ) Jmenuji se David Borek, kromě toho, že hraji basket se věnuji hlavně csgo. Z mých 500 nahraných hodin na této hře jsem ale zhruba 400 strávil na Jailbreak serverech, jelikož mě ten styl hry prostě baví. Pravidla si vždy pečlivě pročítám a popřípadě se pokouším dodat nové. Rád bych taky ještě podlízavě dodal, že jsem se rád podílel i na testování nových map a pravidel, či jiných spojitostí se serverem. Very Happy Často hraji u CT a snažím se hru udržet zábavnou.

8 ) Psycord / Jailbreak

Pokud by jste se chtěli na cokoli ještě zeptat, budu připravený na steamu, tady i na ts Smile

- Díky za přečtení, s pozdravem Torry <3
avatar
R3sst
Posts : 4
Join date : 18. 04. 18
Age : 20
Location : Praha
http://www.psycord.cz/

Žádost o admina Empty Re: Žádost o admina

Wed Apr 18, 2018 11:04 pm
Já hráče Torry schvaluji jednoznačně. Je to rozumný hráč, člověk se s ním dokáže domluvit, jeho znalost v pravidlech je taktéž zručná. Za mě 100% ANO.

R3sst.
avatar
DžoumééééééénCZ
Posts : 3
Join date : 18. 04. 18

Žádost o admina Empty Re: Žádost o admina

Thu Apr 19, 2018 4:39 am
Takze musim s tebou souhlasit, si tu denne nekolik hodin. Pravidla ovladas velmi dobre, ale je tu I spatna vec na Torryho, nelibi se me ze neuzna chybu, jednou na jailu asi nevedel co rikal a nedokazal priznat chybu a radsi se o tom hadal, coz by v budoucnu mohlo delat neplechu. Smile


Dzoumen.
Sajmooooon
Sajmooooon
Posts : 20
Join date : 14. 04. 18
Age : 24

Žádost o admina Empty Re: Žádost o admina

Thu Apr 19, 2018 9:56 pm
Tvoju žiadosť bohužial Zamietame, ale dohodli sme sa, že ťa zobereme ako náhradníka(znamená to, že ak jeden z terajších adminov odíde a podobne, automaticky ťa bereme).
Sponsored content

Žádost o admina Empty Re: Žádost o admina

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru