Psycord.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Rebelka
Posts : 2
Join date : 26. 08. 18

Rebelčina žádost do AT Empty Rebelčina žádost do AT

Sun Aug 26, 2018 6:42 pm
Rebelčina přihláška do AT

᠌ ᠌1. Váš věk - 20 let:P
᠌ ᠌2. Nick, pod kterým hrajete na našich serverech - > TheRebelkaCZ
᠌ ᠌3. Kolik máte odehráno na serveru (min. 3 dny čistého herního času) - registrovala jsem se ve středu, ale neplánuju odejít jinam:D
᠌ ᠌4. Vaše předchozí zkušenosti s administrátorskou činností. - EcoCraft - Helperka asi 6 měsíců, XLplaygaming asi 4 roky Adminka spolu s Begulínem a Darkem. Lukycraft doteď asi 6 let pomáhám s Marketingem serveru (adminka, bulderka atd na co je potřeba). Jsem ochotná přestat a věnovat se jednomu.
᠌ ᠌5. Proč se hlásíte do našeho administrátorského týmu. Jednoduché, hledám server, kde je možnost se v rámci možností svobodně projevovat a kde není člověk kicknutý za to, co má rád nebo jaký je. Tento server je přijatelný, super parta lidí, dobrá atmosféra a hlavně minecraft 1.13. Myslím, že bych mohla servru časem hodně přispět. Nemám ráda totiž již zajeté servery.
᠌ ᠌6. Další informace o Vás, např. jméno, zájmy, atp (nepovinné). Nemám problém tohle všechno říct spíše na TSKU než sem do přihlášky. Jsem hodně ukecaná, ale spíš víc přemýšlím, než udělám blbost. Myslím demokraticky a i tak bych ráda jako Adminka nebo Helperka vedla svoje možnosti. Mám ráda sporty, filmy. Miluji Gerbery a jsem vegetarián. Jsem sama bez přítele, pracuju jako asistentka ředitele a ve volným čase se věnuji hrám.
᠌ ᠌7. Jméno serveru, o který máte jako potencionální administrátor zájem. - Přeci PsyCord

Nikdy jsem Ban neměla, na žádné hře. Nepodvádím ani nelžu.
Pokud si mě nevyberete svět se mi nezhroutí a budu dál hrát na tomto serveru, jsem zde spokojená.  Twisted Evil
KarzeN
KarzeN
Posts : 4
Join date : 10. 05. 18

Rebelčina žádost do AT Empty Re: Rebelčina žádost do AT

Mon Aug 27, 2018 2:34 pm
Rebelčina žádost do AT 9d5


interesting...
Kuroi7
Kuroi7
Posts : 2
Join date : 25. 08. 18

Rebelčina žádost do AT Empty Re: Rebelčina žádost do AT

Thu Aug 30, 2018 11:48 am
A-Report

Z mojej strany je pekné že si užívaš čas na servery a snažím sa osobne o to aby bola naša server komunita viacej stála a priateľská ale
do admin týmu by som prijal skôr viacej zodpovednejších ľudí. Momentálne sa viac treba zamerať na stabilizovanie serveru a ustálenie pravidiel a
ty mi prídeš skôr ako typ ktorý sa zameriava na interakciu z hráčmi.
Som rád že to berieš pozitívne a možno z viacej stráveným časom na našom servery a v neskôršom štádiu servera by som tvoju žiadosť do a-teamu akceptoval ale v momentálnom je to za mňa nie.
avatar
Rebelka
Posts : 2
Join date : 26. 08. 18

Rebelčina žádost do AT Empty Re: Rebelčina žádost do AT

Thu Aug 30, 2018 9:31 pm
Předem se omlouvám, pokud nemohu něco dopsat na svou obhajobu. Když už se tu píše něco negativního, mám chuť si to okomentovat.
Vždyť mě vůbec neznáš, jak tohle můžeš říct? Každý si občas zablbne. Ale Ok, respektuji to. Zodpovědnost poznáš za jeden den ? Tohle jsou slova, co o mě můžou říkat moji kamarádi ne někdo kdo mne zná pár dní. Pravidla dodržovat umím, ale mám vlastní hlavu podle které se rozhoduji v souvislosti. Copak není správné, že nejsem jako ovečka v davu? A není snad interakce s hráči důležitá? Pokud A-T odmítá mluvit a být kamarádský s lidmi na serveru, lidi se nevrací a povídají o tom kamarádům. Není na škodu občas myslet podle sebe. Nezlob se za moje vyjádření, řekl jsi svůj názor a já ti odpovídám mým. Server byl nastartovaný před měsícem, vlastně každý tam je nový já stejně jako ty. Přišel jsi do A-T jen o pár dní předemnou. Nechápu tedy jaký je pak rozdíl mezi tebou a mnou.

Děkuji za pozornost,

Rebelka XOXO
Sajmooooon
Sajmooooon
Posts : 20
Join date : 14. 04. 18
Age : 24

Rebelčina žádost do AT Empty Re: Rebelčina žádost do AT

Fri Sep 07, 2018 5:23 pm
Trochu neskoro toto píšem, ale tak na dobré veci si treba počkať. Som rád, že ste sa obaja vyjadrili, beriem oboch dôvody a názory, "ďakujem" aj Hakuáčovi, ktorý sa vyjadril po tom ako som mu to minimálne 5krát povedal.

Tvoju žiadosť do AT po tých 2 týždňoch príjmame, rovno si si nahrala aspoň tie 3 dni, čo si vtedy nemala + si určite nejaké skúsenosti ohľadom servera nabrala. Hodím ti ako tým 2 pred tebou helpera na začiatok, ale neviem kedy asi až zajtra ak nezabudnem.
Sponsored content

Rebelčina žádost do AT Empty Re: Rebelčina žádost do AT

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru